34. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Formák barna háttérben
141

Barcsay Jenő (1900-1988)

Formák barna háttérben

Olaj, vászon, 25,5x37 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay (karcolt)
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft