13. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Formák játéka, 1975
108

Hincz Gyula (1904-1986)

Formák játéka, 1975

Olaj, vászon, 90,5x70 cm
Jelezve balra lent: Hincz, jelezve hátoldalon: 975, jelezve vakrámán: Hincz Gy. Formák játéka
Kikiáltási ár: 350 000 Ft