37. aukció
Bak Imre (1939-) Formázott kép, 1970
28

Bak Imre (1939-2022)

Formázott kép, 1970

Akril, vászon, 50x100 cm
Jelezve hátoldalon: Bak / 70 (kétszer)
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft