27. aukció
Bak Imre (1939-) Formázott (Vertikális kontraszt), 1968
171

Bak Imre (1939-2022)

Formázott (Vertikális kontraszt), 1968

Akril, vászon, 80x150 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/68 fotózott; Hátoldalon felirat: Bak Imre Vertikális kontraszt, acryl
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft