53. aukció
Ország Lili (1926-1978) Formula
162

Ország Lili (1926-1978)

Formula

Olaj, farost, 40x40 cm
Jelezve balra lent: Ország Jelezve hátoldalon: Ország Lili Formula
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Proveniencia:‣ Artex Artbureau, Budapest – Galleria Viotti, Torino