Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Orosz Gellért (1919-2002) Forrás, 1948
57

Orosz Gellért (1919-2002)

Forrás, 1948

Olaj, vászon, 65x75 cm
Jelezve hátoldalon: Orosz Gellért Forrás, 1948; olaj, vászon, 75x65 cm