42. Aukció
Székely Bertalan (1835-1910) Forrás II.
139

Székely Bertalan (1835-1910)

Forrás II.

Olaj, fa, 86x39 cm
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 3 000 000 Ft

•Farkas Zoltán: Székely Bertalan (1835-1910). Vasárnapi Újság, 1910. 35. sz. 721. oldal;
újraközölve: Székely Bertalan (1835-1910) kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1999.
szeptember 30. – 2000. janu