58. aukció
Kacziány Aladár (1887-1978) Forrásnál, 1928
134

Kacziány Aladár (1887-1978)

Forrásnál, 1928

Akvarell, papír papírlemezen, 48x63 cm
Jelezve jobbra lent: Kacziány Aladár 1928
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft