44. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Főurak
71

Batthyány Gyula (1887-1959)

Főurak

Akvarell, tus, papír, 38x26 cm
Jelezve jobbra lent: Battyhány Jelezve balra lent: Főurak 1580
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
Mű-Terem Galéria 22. aukció, 9. tétel