30. aukció
Markó András (1824-1895) Főúri vadászat, 1855
74

Markó András (1824-1895)

Főúri vadászat, 1855

Olaj, vászon, 62,5x77 cm
Jelezve jobbra lent: And. Markó 1855
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft