2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Várady Róbert 1950- Fraktálok III., 1999
105

Várady Róbert (1950)

Fraktálok III., 1999

Olaj, trinát, vászon, 140x180 cm
Jelezve hátoldalon: Várady Róbert: "Fraktálok III." 1999, olaj, trinát, vászon, 140x180 cm, Budapest Hegyalja u. 184. 1112 Hungary
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft