45. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Francia táj, 1910 körül
165

Orbán Dezső (1884-1987)

Francia táj, 1910 körül

Olaj, vászon, 66x83 cm
Jelezve balra lent: Orbán D.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA: • Nyolcak kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1911. REPRODUKÁLVA: • A Nyolcak. Centenáriumi kiállítás. Janus Pannonius Múzeum, Pécs, 2010. 343. oldal