Exkluzív téli ajánlat
Orbán Dezső (1884-1987) Francia táj, 1910 körül
25

Orbán Dezső (1884-1987)

Francia táj, 1910 körül

Olaj, vászon, 66 x 83 cm
Jelezve balra lent: Orbán D.

Feltehetőleg kiállítva:
• Nyolcak ” kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1911.

• A Nyolcak. Centenáriumi kiállítás.
Janus Pannonius Múzeum, Pécs, 2010. 343. oldal