51. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Frekvencia, 1990
71

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Frekvencia, 1990

Olaj, vászon, 40,5x40,5 cm
Jelezve hátoldalon: 90/25 Gyarmathy Tihamér 990 Frekvencia
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 200 000 Ft

49

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Sárga, fehér, 1947

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft