42. Aukció
Lotz Károly (1833-1904) Freskótervek
26

Lotz Károly (1833-1904)

Freskótervek

Akvarell, ceruza, papír, 15,5x37,5 cm (12,5x31,5 cm) és 16x37,5 cm (13,5x32,5 cm)
Jelezve jobbra lent: Lotz K. (mindkét freskóterven)
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft