52. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Friss hó
31

Börtsök Samu (1881-1931)

Friss hó

Olaj, vászon, 45,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 500 000 Ft

Hátoldalon felirat: Friss hó Börtsök Samu