20. aukció
Kotász Károly (1872-1941) Fűben ülő lányka
197

Kotász Károly (1872-1941)

Fűben ülő lányka

Olaj, vászon, 36x49 cm
Jelezve balra lent: Kotász K.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 80. aukció, 131. tétel (Ülő leány címen)