17. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Fűben ülő lányok, 1939
194

Nagy Oszkár (1883-1965)

Fűben ülő lányok, 1939

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 939, jelezve hátoldalán: Nagybánya 939
Kikiáltási ár: 750 000 Ft