32. aukció
Deim Pál (1932-2016) Függöny
29

Deim Pál (1932-2016)

Függöny

Akril, vászon préselt fán, 30,5x20 cm
Jelezve jobbra lent: Deim Pál, Jelezve hátoldalon: Deim Pál Függöny
Kikiáltási ár: 260 000 Ft