34. aukció
Lakner László (1936-) Fujiyama-Kupac, 1966-1970
51

Lakner László (1936-)

Fujiyama-Kupac, 1966-1970

Olaj, vászon, 70,5x90,5 cm
Jelezve hátoldalon vakrámán: Lakner László / Bpest 1966, überarbeitet Lakner / 1970 Budapest
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft