A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Lotz Károly (1833-1904) Fülemüledal, 1870-es évek
8

Lotz Károly (1833-1904)

Fülemüledal, 1870-es évek

Olaj, vászon, 96x69 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz