27. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Fürdés után
192

Szőnyi István (1894-1960)

Fürdés után

Akvarell, ceruza, papír, 29x20 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft