29. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Fürdés után
160

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Fürdés után

Olaj, vászon, 92x74 cm
Jelezve balra lent: Perlrott
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft