40. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Fürdő akt, 1906
104

Boromisza Tibor (1880-1960)

Fürdő akt, 1906

Olaj, vászon, 108x91 cm
Jelezve balra lent: Boromisza Tibor 1906
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 7 000 000 Ft