38. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Fürdő nimfák, 1830
142

Markó Károly, Id. 1793-1860

Fürdő nimfák, 1830

Olaj, vászon, 40x53,5 cm
Jelezve balra lent: C. Markó 1830
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft