21. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Fürdő nők tájban, 1914
223

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Fürdő nők tájban, 1914

Olaj, karton, 80,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Iványi Grünwald Béla műveinek jegyzéke, katalógus: 176. In.: Telepy Katalin: Iványi Grünwald Béla, Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1985.

Kiállítva: • XI. Espozione Internazionale d’Arte della Citta Venezia, Velence, 1914. • Panama-Pacific International Exposition, San Francisco, 1915. International section: 275.

55

A csók, 1897

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
82

Fürdőzők

Kikiáltási ár: 600 000 Ft