46. aukció
Csók István (1865-1961) Fürdő után, 1910
165

Csók István (1865-1961)

Fürdő után, 1910

Olaj, vászon, 41x54 cm
Jelezve balra lent: Csók I. 1910
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 34. árverés, 30. tétel