51. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Fürdőház a Balatonon
33

Mészöly Géza (1844-1887)

Fürdőház a Balatonon

Olaj, fa, 17,5x33,5 cm
Jelezve balra lent: MG Jelezve hátoldalon: Mészöly
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft