53. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Fürdőzés
136

Kádár Béla (1877-1956)

Fürdőzés

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

101

Kádár Béla (1877-1956)

Női portré

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
171

Kádár Béla (1877-1956)

Szoba kilátással

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
194

Kádár Béla (1877-1956)

Lovas

Kikiáltási ár: 220 000 Ft