Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Fürdőzés után, 1915 körül
26

Kádár Béla (1877-1956)

Fürdőzés után, 1915 körül

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla