59. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Fürdőzés után, 1915 körül
170

Kádár Béla (1877-1956)

Fürdőzés után, 1915 körül

Olaj, vászon, 60,5x81 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Aukcionálva :

¦ BÁV 80. árverés, 118. tétel

¦ Melankolikus utazás. Kádár Béla. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2002. június 7. – július 13. katalógus: 115.

Reprodukálva :

¦ Gergely Mariann: Melankolikus utazás. Kádár Béla. Budapest, Mű-Terem Galéria, 2002. színes táblák: 115.

¦ Gergely Mariann: Kádár Béla. Kossuth Kiadó–Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2015. 12. kép

10

Kádár Béla (1877-1956)

Absztrakt kompozíció

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
138

Kádár Béla (1877-1956)

Enteriőrben

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
209

Kádár Béla (1877-1956)

Lovak

Kikiáltási ár: 120 000 Ft