25. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Fürdőzés után
123

Lotz Károly (1833-1904)

Fürdőzés után

Olaj, vászon, 51x40,5 cm
Jelezve balra lent: Lotz K
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft