16. aukció
Cserepes István (1901-1944) Fürdőző, 1931
162

Cserepes István (1901-1944)

Fürdőző, 1931

Akvarell, papír, 37x26,5 cm
Jelezve balra lent: Cserepes 1931
Kikiáltási ár: 180 000 Ft