42. Aukció
Gyenes Gitta (1888-1960) Fürdőző, 1956 körül
66

Gyenes Gitta (1888-1960)

Fürdőző, 1956 körül

Olaj, gouache, papír, 100x69 cm
Jelezve balra lent: Gyenes Gitta
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria, 27. árverés, 182. tétel

•Wallesz Luca tulajdona (1978)

Kiállítva és reprodukálva:
•Gyenes Gitta emlékkiállítása.
Magyar Nemzeti Galéria, Budapest,
1978. június &n