27. aukció
Gyenes Gitta (1888-1960) Fürdőző, 1956 körül
182

Gyenes Gitta (1888-1960)

Fürdőző, 1956 körül

Olaj, gouache, karton, 100x69,5 cm
Jelezve balra lent: Gyenes Gitta
Kikiáltási ár: 360 000 Ft