30. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Fürdőző aktok tájban, 1849
75

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Fürdőző aktok tájban, 1849

Olaj, vászon papírlemezen, 25,5x34 cm
Jelezve jobbra lent: Carlo Markó 1849
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft