16. aukció
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) Fürdőző gyerekek
170

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937)

Fürdőző gyerekek

Olaj, falemez, 41x55 cm
Jelezve jobbra lent: Magyar Mannheimer G.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft