66. aukció (2021. június)
Molnár C. Pál (1894-1981) Fürdöző nő
44

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Fürdöző nő

Olaj, farost, 43,7 x 59,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 200 000 Ft

132

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Faun és Nimfa, 1966

Kikiáltási ár: 650 000 Ft