Best of Mű-Terem
Aba-Novák Vilmos árkádia festészet
101

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Fürdőző nők, 1922-23

Olaj, vászon, 140x112 cm
Jelezve jobbra fent: Aba Novák