18. aukció
Bálint Rezső (1885-1945) Fürdőző nők
76

Bálint Rezső (1885-1945)

Fürdőző nők

Olaj, vászon, 69x56 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint R.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft