25. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Fürdőzők, 1908
167

Réth Alfréd (1884-1966)

Fürdőzők, 1908

Olaj, vászon fán, 27x35 cm
Jelezve jobbra lent: A Reth
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Proveniencia: korábban francia magángyűjteményben

Reprodukálva: Cserba Júlia, Kopeczky Csaba, Makláry Kálmán, Passuth Krisztina: Alfred Reth. Makláry Artworks, Budapest, 2003. katalógus: 7.