Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Boromisza Tibor (1880-1960) Fürdőzők, 1909
22

Boromisza Tibor (1880-1960)

Fürdőzők, 1909

Olaj, vászon, 90x110 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor 1909