Exkluzív téli ajánlat
Czóbel Béla (1883-1976) Fűrdőzők, 1910
17

Czóbel Béla (1883-1976)

Fűrdőzők, 1910

Olaj, vászon, 65,5 x 54,5 cm
Jelezve jobbra lent: 1910 Czóbel

• Cézanne és Matisse bűvöletében. A Nyolcak. Szépművészeti Múzeum, Budapest, 2011. katalógus nélkül

Kiállítva és reprodukálva:
• Czóbel Béla soha nem látott képei. Virág Judit Galéria, Budapest, 2010. no