52. aukció
Uitz Béla (1887-1972) Fürdőzők, 1917
153

Uitz Béla (1887-1972)

Fürdőzők, 1917

Acéltű, papír, 23x36 cm
Jelezve jobbra lent: Uitz B. 917.
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 125.‣ In.: Bajkay Éva: Uitz Béla. Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1987.
Párdarabja reprodukálva:‣ Zsákovits Ferenc: A rézkarcoló nemzedék 1921–1929. Miskolci Galéria, Miskolc, 2001. 22.