25. aukció
Uitz Béla (1887-1972) Fürdőzők, 1917
16

Uitz Béla (1887-1972)

Fürdőzők, 1917

Hidegtű, papír, 24x34 cm
Jelezve balra lent: Uitz Béla 917
Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Reprodukálva: Zsákovits Ferenc: A rézkarcoló nemzedék 1921-1929. Miskolci Galéria, Miskolc, 2001. 22.