39. aukció
Patkó Károly aktok, Árkádia festészet
121

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdőzők, 1922

Olaj, papírlemez, 48x37 cm
Jelezve balra fent: Patkó 1922
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 4. árverés, 115. tétel

200

Patkó Károly (1895-1941)

Olasz város, 1930

Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft