47. aukció
Patkó Károly aktok, Árkádia festészet
74

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdőzők, 1922

Olaj, papírlemez, 48x37 cm
Jelezve balra fent: Patkó 1922
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 30. árverés, 265. tétel