74. Téli aukció
Károlyi Andor tengerpart
28

Károlyi Andor (1894-?)

Fürdőzők, 1923

Olaj, vászon, 66,3 x 76,5 cm
Jelezve jobbra lent: Károlyi A 1923
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ A Nemzeti Szalon XLI. Csoportkiállítása, Károly Andor, Mészöly-Munkás Béla, Miskolczy Ferenc festőművészek művei. Budapest, 1924. november, (kat.: 53. Fürdőzők)