70. Őszi Aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Fürdőzők, 1924
56

Jándi Dávid (1893-1944)

Fürdőzők, 1924

Olaj, papírlemez, 20,5 x 26 cm
Jelezve jobbra lent, fent és hátoldalon: Jándi 924
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft