66. aukció (2021. június)
Patkó Károly Árkádia festészet
142

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdőzők, 1924

Olaj, vászon, 48 x 80,3 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1924
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva:

¦ BÁV 44. aukció, 276. tétel (1977)

104

Patkó Károly (1895-1941)

Szicíliai halászok, 1931

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft